• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Bize Ulaşın


0232 831 60 44
0232 700 10 95
info@uzmanbilisim.net

Programlar

AKINSOFT Kurumsal (E-Business, ERP, MRP, MRPII, CRM, DRP)

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, temelde üretim ve finans sistemi ile tam entegre çalışacak tümleşik bir ERP (Enterprise Resource Planing – Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımdır. AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business sistemi işletmelerin malzeme yönetimi, malzeme ihtiyaç planlaması, kapasite ihtiyaç planlaması, maliyet muhasebesi, genel muhasebe, üretim kontrol ve kalite kontrol sistemlerinin yanında planlama, bütçe, bakım, personel (insan kaynakları) ve ön muhasebe modüllerini de kapsamaktadır.
İç ihtiyaçları bildiği kadar dış pazarı ve iş süreçlerini de çok iyi araştıran bir firma olarak AKINSOFT; Global ekonomin dinamiklerine uygun ileri teknoloji gerektiren çözümler sunma politikasını bu ürünü ile ön plana çıkarmaktadır.
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business; Türk Cumhuriyetleri için dil desteği, ayrıca AKINSOFT Dil Editörü ile de istenilen dile kolayca uyarlama imkanı sunmaktadır.Bireysel Bilgisayar Olarak ERP Sertifikalı yetkin personellerimizle Kurumların ve Firmaların yazılım ihtiyaçlarına en doğru çözümü bulmak için hizmet vermekteyiz.

AKINSOFT Ticari Programları

Ticari programlarAKINSOFT Ticari paketlerimiz ile, işletmenizin ihtiyaç duyabileceği tüm ticari işlemlerini cariden stok ve muhasebeye, satın almadan satış ve taksitlendirmeye, kadar AKINSOFT kalitesi ile takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan AKINSOFT Ticari paketlerimiz, işlevselliğinin yanında kolay öğrenilir, kolay kullanılır farkını hissedeceksiniz.

Ticari Programlar

AKINSOFT Sektörel Programları

AKINSOFT Sektörel programları ile, Muhtardan Valiliklere, Diş Hekimlerinden Polikilinik ve Doktorlara, Trafik Müşavirlerinden Sürücü Kurslarına, Kurslardan Dersanalere, Tarım İşletmelerinden Belediyelere kadar uzanan bir çok kolda AKINSOFT kalite ve güvencesi ile programlar bulabilirisiniz.
Sektörel Programlar

 

AKINSOFT WOLVOX Mobil Satış PDA

mobil satışAKINSOFT WOLVOX PDA Mobil Satış, her an her yerden satış elemanlarının şirket içi bilgilere ulaşmasını sağlayarak, anlık gelişmeleri satış temsilcilerine online aktarır.
AKINSOFT WOLVOX PDA Mobil Satış sayesinde sahada bulanan satış ekibi, anlık stok miktarlarını, malzeme fiyatlarını, cari hesap, borç ve bakiye ilişkilerini görerek müşterilerinden sipariş alabilir, fatura kesebilir, isterse tahsilat yapabilir.
AKINSOFT WOLVOX PDA Mobil Satış kullanıcıları, Mobil Satış ile muhasebe departmanına ve depo personeline ek yük getirmeden operasyonlarını yürütebilirler.
Detaylı Bilgi ve program tanıtım

 

  Yyazar kasa barkodlu market otomasyonuazarkasa Market Otomasyonu- Barkodlu Satış-Terazi

 AKINSOFT WOLVOX market ve mağaza sisteminin sağladığı kullanıcı dostu ortam sayesinde ve Windows mimarisinde güçlü altyapısı ile AKINSOFT WOLVOX Sharp Yazarkasa entegrasyonu hazır.
*Stok takibinden raf etiketi basımına, çek tahsilatından kasa/banka işlemlerine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz tüm modüller,
*Sharp ER-A495 T yazarkasa ile tam entegre,
*Elektronik terazi desteği ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile ihtiyacınız olan tüm bilgilere anında ulaşabilmenizi sağlayacak ve bir çok özelliği ile çıktı.

 

 cafe plus Cafe Plus

AKINSOFT CafePlus ; Bilgisayar, Vision, Mutfak, Playstation / Bilardo, Masa ve TIB onaylı filtre sistemi bölümlerinden oluşmaktadır.

AKINSOFT CafePlus ; İnternet kafe programı, İnternet Cafelerde, Laboratuvarlarda, İnternet Web Filtrelemede, Restaurantlarda, Bilardo Salonlarında, Playstation Salonlarına hitap etmektedir

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.06146.0857
Euro6.78166.8088
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°